humor

Znojemská nakládačka VII: Udeřit hlavičku na hřebíček

Vložil emko@jabbim.cz, Pá, 2008-06-20 08:42 :: | | | |

Sociální kolorit Znojma? Správné ZOO má mít klece. Dnes o bílé, žluté a černé pleti.

Takto zní úvod nového humorně-politického článku o Znojmu od člověka, který je na české magové scéně znám jako NOX (The_Pretender). Dnešní díl Znojemské nakládačky se zaměřuje, jak již napovídá úvod, na různé sociální skupiny ve městě a trefně popisuje jejich zvláštnosti, odlišnosti, zvyky a chování.

Obrázky z kolejního života

Vložil emko@jabbim.cz, Pá, 2008-03-28 17:48 :: | | |

Na webzinu Splat.cz bylo zveřejněno pár fotek s komentáři z kolejního života v Brně. Dozvíte se nejen rozdíl mezi chlapeckým a dívčím kolejním pokojem, ale i proč by se za volantem auta nemělo kouřit.

Permalink:

Jak vybrat z bankomatu

Obrázek uživatele karel@jabbim.com
Vložil karel@jabbim.com, Út, 2008-01-15 09:40 ::

Nase spolecnost uvadi na trh novy bankomat, u nehoz se mohou zakaznici obslouzit, aniz by museli vystoupit z auta. Abychom nasim zakaznikum usnadnili seznameni s timto novym zarizenim, vypracovali jsme navod k pouziti. Pred prvnim pouzitim bankomatu si, prosim, peclive prectete prislusny navod (tzn. navod pro MUZE, nebo navod pro ZENY, podle toho, jakeho jste pohlavi).

NAVOD PRO MUZE

  • Zajedte k bankomatu.

"Aktualitky z VŠE". [pro silnější povahy]

Vložil emko@jabbim.cz, Čt, 2007-12-13 11:27 :: | |

Na jednom webzinu se dnes objevil vyfocený dokument z VŠE. Nemá smysl se o tom více rozkecávat, čtěte zde:

http://splat.cz/…a­lity-z-vse/

Je to hodně drsné, věřte mi Eye-wink A pokud se bude líbit, tak článek prosím zalinkujte. Děkuji

Etymologie slova reklama [fejeton]

Vložil emko@jabbim.cz, So, 2007-11-17 23:18 :: | | |

Na webzinu nedávno vyšlo mé drobné , jak asi mohlo vnziknout slovo reklama. Doufám, že se fejetonek bude líbit a neurazí. Je trochu rozvláčnější, než u mě bývá obvyklé a nevyskytují se v něm neslušná slova, což u mě bývá neobvyklé, ale jak už to tak bývá – něco je povedenějšího, něco ne…

Ačkoliv se to nezdá, po etymologii slova reklama nemusíme příliš pátrat. Příklady hovoří za vše. Z nich jasně plyne, že nejblíže pravdě je teorie, která za původce výrazu reklama označuje slovo , tedy klamat někoho (zpravidla spotřebitele). Oni totiž jak tvůrci reklamních spotů, tak i ti, kdož si reklamu objed­návají, moc dobře vědí, že se jim to vyplatí.

Terminus Technicus Kurvítko

Vložil emko@jabbim.cz, St, 2007-09-19 22:11 ::

Jeden z Murphyho zákonů praví, že co se může pokazit, se pokazí. Proč k tomu dochází rozebírá fejeton, který mi nedávno vyšel na webmagu splat.cz.

http://splat.cz/…us-kurvitko/

Doufám, že se bude líbit Eye-wink

Bláznivé matematické úložky

Obrázek uživatele mosquitoe@jabbim.cz
Vložil mosquitoe@jabbim.cz, Čt, 2007-08-16 14:19 :: |

Na přání nejmenované osoby jsem vytvořil sérii úložek na téma Jaderná elektrárna Temelín. Bohužel nebudou uplatněny k původnímu účelu, prý jsou příliš bláznivé. Tak jako tak, kdo je spočítáte, ozvěte se s řešením, já sám nevím, kdy se dostanu k jejich spočítání. Doufám, že tam nebudou vycházet nějaké hovadiny… a myslím, že to spočítat jde…

Takže zde jsou.


Reklamy v ICQ :D

Obrázek uživatele kamahl@jabbim.cz
Vložil kamahl@jabbim.cz, St, 2007-06-27 17:50 :: |

Nějak sem seděl u bratra na kompu, pomalu ale jistě ho konvertuju na správnou cestu, ale pořád občas zapne ICQ šestku. Právě jsem tam uviděl jednu reklamu a dostal sem totální záchvat smíchu. (ROFL, doslova) Bohužel mě nepolíbila můza a nenapadá mě žádnej výstižnej komentář, ale vy to určitě pocopíte Eye-wink Enjoy!


linux je sport

Obrázek uživatele the0@njs.netlab.cz
Vložil the0@njs.netlab.cz, Čt, 2007-06-21 21:02 ::

linux je sport, to by jeden neveril Smiling Pro nektere zrejme i adrenalinovy Cool)


Kterak jsem poprvé sama pekla

Obrázek uživatele alokin@njs.netlab.cz
Vložil alokin@njs.netlab.cz, Čt, 2007-05-24 15:31 :: |

S chlapy je to hrozné. Člověk nikdy neví, co jim koupit k narozeninám, k vánocům, k svátku… A tak to obvykle řeší flaška nebo trenky. To první mi přijde trapné a to druhé ohrané a… trapné. Táta měl včera svátek. A já pár dní chodila a přemýšlela, co mu asi dám. Asi… trenky. Moje nervy… Až mi jedna moudrá hlava povídá „Tak mu něco upeč, každý chlap má přece rád, když mu ženská něco upeče, to mu určitě udělá radost…“ Tak zajásám, třikrát hurá, to je ono! Ale pak mi dojde… No jo, ale dotyčný asi zapomněl, že mluví se mnou. Snad jen trochu na vysvětlenou něco o mých gastronomických zkušenostech: 0, slovy nula. Opravdu jsem ještě v životě nic bez cizí pomoci neuvařila ani neupekla, kuchyni se vyhýbám obloukem, vrcholem mého kulinářského umění je sypaný čaj a polívka ze sáčku, jedna z mých největších fóbií je zapalování naší plynové trouby a když jsem se v patnácti rozhodovala, co dál dělat, nebýt kuchařkou byla jasná volba. Mimochodem když jsem si asi ve čtrnácti letech chtěla udělat vajíčko na hniličko, našla jsem si návod v kuchařce: „vařte vajíčko 4 minuty“ a já ho tedy vložila do chladné vody v hrnci, zapálila sporák, počkala přesně 4 minuty (od zapálení sporáku) a pak ho vytáhla, a když jsem ho o chvíli později rozbila a syrové utírala ze stolu, definitivně jsem se rozhodla, že si jednou vezmu kuchaře. A teď tohle…


Syndicate content