Jen prasata posílají viry. Používají ICQ tedy snad prasata?

Obrázek uživatele pinky@njs.netlab.cz
Vložil pinky@njs.netlab.cz, Út, 2006-10-17 11:00 :: | |

Ne, opravdu se nechci do nikoho sprostě navážet. Jen mě přijde, že už toho ICQ předvedlo za posledních pár dní docela dost. Tato technologicky zaostalá služba se po deseti letech ignorace českého trhu spojila s Atlasem, kterému má snad pomoci z červených čísel. To by mi ani tak nevadilo. To že mě ale díky této firmě uživatelé oficiálního klienta oblažují odkazy na údajný obrázek, kterým je ale ve výsledku virus, to už jim odpustit nemohu.

I když: klikaj na to lidi, že? A přiznejme si. Už vám přišel řetězový email od uživatele Jabberu? Takové to pošli tohle deseti svým přátelům, jinak ti do rána chcípne tvá oblíbená andulka a přestanou dávat na Primě Rodinná pouta? Mě tedy ještě ne.

Bohužel, nevěřím, že AOL má tu moc tyto uživatele převychovat. Jeho podpora uživatelů je prostě žalostná. Snad se nám na jabbim.cz podaří tyhle uživatele, kteří se už v našich řadách začínají pár měsíců objevovat, vychovat k obrazu svému Smiling.

A jako perlička nakonec, ICQ síť už zase blbne a momentálně se tam naši uživatelé nemohou připojit. Samozřejmě je okamžitě vidět, jak se lidé ozývají. Bohužel uživatelé jabberu jsou z valné většiny uživatelé ICQ, kteří Jabber jen zneužívají pro snadnější použití této archaické sítě, například na svém mobilu.

Doufám, že se tu rozhoří pořádná debata a třeba se dozvíme, co užívatelům ICQ u nás chybí.

UPDATE 17:04 Takže bohužel se vyskytla nová varianta s textem a protože lidi se nepoučili, přijde nám další dávka těchto pozvánek na virový mejdan Smiling. Jak říká zeneček, ICQ smrdí!