Inzerát na babu

Obrázek uživatele vrty@njs.netlab.cz
Vložil vrty@njs.netlab.cz, Út, 2006-09-19 14:40 ::

Mám bohatého tatu, pěkný barák na Šumbarku s bazénem a jsem sportovec na VŠB... hledám kočku, co mi nebude do všeho kecat, nejlépe, aby byla chudobná, bo bohaté už mám plné zuby, pořád pyskuje... měla by být často soulož a měla by polykat a ani by neměla se mnou diskutovat o orálním sexu, sex se dělá do piče z radosti a ne, že tak já ti ho vykouřím, když se mnou půjdeš na ples anebo do nějaké strašné řitě. Já taky neříkám, že ti ju vylížu, když se mnou půjdeš na fotbal... neměla bys být piča a neměla bys mít nějaké přijebané kamarádky...

Neměla bys být vysokoškolačka, to jsou všecko piče s vytahanými kozami a si myslí, že jsou chytré, když 5 krát za den přenesou skripta z jednoho stolu na druhý... měla bys umět používat MHD a znát alespoň 2 čísla na taxislužby a neotravovat mě vždy, když potřebuješ přemístit svojí hochprdel z jedné kavárny ve Futuru do druhé v Shopping parku... a ještě by mi neměla furt povídat, jaké mají problémy její přijebané kamarádky... mě to vůbec nezajímá... jsou to piče.

Pokud se taková najde, ať se mi přihlásí. V případě mé spokojenosti Dostane moje stará piksla padáka a slečna může nastoupit okamžitě.